Biblioteka

 • Draugiški „peliukai“

  Draugiški „peliukai“

  Šiandien sulaukėme svečių iš „Draugystės“ lopšelio-darželio. „Peliukų“ grupės vaikai atvyko į biblioteką su dovanomis. Nors dėl karantino  vaikų skyriaus aplankyti negalėjo, bet dovanas – įvairiausiomis technikomis vaikučių kurtus knygų skirtukus, įteikė prie bibliotekos.

  Skaityti daugiau...

 • Naujas bibliotekos leidinys

  Naujas bibliotekos leidinys

  Panevėžio rajono viešosios bibliotekos naujausias leidinys - istoriko Petro Juknevičiaus parengtas „Naujamiesčio seniūnijos gyvenamosios vietos: istorinis-administracinis žinynas“. Naujamiesčio seniūnijoje yra 50 gyvenamųjų vietų: 1 miestelis, 45 kaimai ir 4 viensėdžiai. Leidinyje pateikiami gyvenamųjų vietų istoriniai ir administraciniai duomenys. Yra šaltinių ir literatūros sąrašai, schema, reziumė anglų, latvių, lenkų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis.

  Skaityti daugiau...

 • „Metų knygos rinkimai 2020“ knygų komplektai ir Panevėžio rajono bibliotekoms

  „Metų knygos rinkimai 2020“ knygų komplektai ir Panevėžio rajono bibliotekoms

  Akcijos „Metų knygos rinkimai 2020“ organizatoriai kvietė bibliotekas teikti paraiškas akcijos knygoms laimėti.

  Skaityti daugiau...

 • Kviečiame dalyvauti apklausoje

  Kviečiame dalyvauti apklausoje

  Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka vykdo apklausą „Tarpbibliotekinio skolinimosi paslaugos panaudojimas ir perspektyvos Panevėžio ir Utenos teritorijoje veikiančiose viešosiose bibliotekose“.

  Skaityti daugiau...

 • Leidinius užsakyti INTERNETU - paprasta

  Leidinius užsakyti INTERNETU - paprasta

  Karantino metu siūlome skirti laiko skaitymui, o dominančias knygas užsakyti internetu. Tereikės ateiti į biblioteką ir ją pasiimti saugiu bekontakčiu būdu.

  Kaip užsakyti
  Kaip rezervuoti
  Kaip pratęsti

 • Svarbi informacija bibliotekos lankytojams

  Svarbi informacija bibliotekos lankytojams

  Nuo 2020 11 06 lankytojai bibliotekoje aptarnaujami tik bekontakčiu būdu. Karantino metu šeštadieniais biblioteka nedirbs. Knygos bus išduodamos tik iš anksto jas užsisakius elektroniniame kataloge, telefonu (8 45) 58 70 48, el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

  Skaityti daugiau...

 • „Biblioteka visiems“ – saugi aplinka autizmo spektro bei kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems lankytojams

  „Biblioteka visiems“ – saugi aplinka autizmo spektro bei kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems lankytojams

  Lietuvos viešųjų bibliotekų duris papuošė išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“.

  Skaityti daugiau...

 • Miežiškių seniūnijos gyvenamosios vietos

  Miežiškių seniūnijos gyvenamosios vietos

  Panevėžio rajono viešosios bibliotekos naujausias leidinys - istoriko Petro Juknevičiaus parengtas „Miežiškių seniūnijos gyvenamosios vietos: istorinis-administracinis žinynas“. Knygos leidybą rėmė Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė. Aprašomos Miežiškių seniūnijoje esančios 75 gyvenamosios vietovės: 1 miestelis, 62 kaimai, 12 viensėdžių. Leidinyje pateikiami gyvenamųjų vietų istoriniai ir administraciniai duomenys. Yra šaltinių ir literatūros sąrašai, schema, reziumė anglų, latvių, lenkų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis.

  Skaityti daugiau...

 • LSŠA kviečia mokytis ir keliauti, neiškėlus kojos iš namų

  LSŠA kviečia mokytis ir keliauti, neiškėlus kojos iš namų

  Lapkričio 14-20 dienomis Lietuvoje vyksta 21-osios suaugusiųjų mokymosi savaitės „Susitikime mokytis. Kartu mes galim!“ renginiai.

  Skaityti daugiau...

 • Knygų skaitymo metas. Ką pasirinkti?

  Knygų skaitymo metas. Ką pasirinkti?

  Ilgi ir tamsūs rudens vakarai taip ir traukia jaukiai įsitaisyti su knyga ir arbatos puodeliu. Pats knygų metas . O kaip jas susirasti ir išsirinkti, kai karantinas riboja pasirinkimo galimybes, kai bibliotekose nebėra laisvo priėjimo prie fondų?

  Skaityti daugiau...

Pokategorės

Puslapis 1 iš 113