Metai Venecijoje

Pellegrino, N. Metai Venecijoje

Pellegrino, Nicky. Metai Venecijoje : [romanas]. – Vilnius : Sofoklis, 2019. – 319 p.

Žurnalistė Ketė Blek, penkiasdešimties sulaukusi iki šiol neturėjusi ilgalaikių ir rimtų santykių moteris... įsimyli italą ir persikrausto į Veneciją. Tai turėtų būti didžiausias iki šiol patirtas jos nuotykis. Venecijoje ji padeda Masimo prižiūrėti svečių namų verslą ir tvarkyti nediduką Gondolos viešbutį. Kad laikas nebėgtų veltui, Ketė su leidykla sutaria savo pirmuosius metus aprašyti knygoje – nuo asmeninių santykių iki paragautų patiekalų, nuo sutiktų žmonių iki surinktų receptų.

Tačiau viskas klostosi ne taip, kaip norėtųsi... Buvusi Masimo žmona nevengs kaišioti nosies į judviejų santykius, su mylimuoju moteris praleis ne tiek daug laiko, kiek svajojo, nes šis nuolat prapuolęs savo viešbučio reikaluose. Netoliese vis suksis charizmatiškasis Koko, vyresnis Masimo bičiulis ir žmonių energiją spalvomis matanti tapytoja našlė Ruta. Kuo baigsis moters nuotykiai Italijoje – nuoširdžia ir amžina meile ar grįžimu prie senųjų įpročių?
„Metai Venecijoje“ – lengvas lyg švelnus itališkas vėjelis ir painus lyg siauriausios šalies miestų gatvelės....
Rašytoja Nicky Pellegrino – tikra pasaulio pilietė. Itališkų šaknų turinti moteris gimė Anglijoje, o dabar gyvena Naujojoje Zelandijoje. Dirba laisvai samdoma žurnaliste. Viena iš didžiausių rašytojos aistrų - maistas, todėl jos knygose netrūksta kulinarinių akcentų.