Buvusieji

Krasnova, N. Buvusieji

Krasnova, Natalija. Buvusieji : knyga apie tai, kaip spjauti ant tų, kurie norėjo spjauti ant tavęs. – [Klaipėda], : Liūtai ne avys, 2019. -271 p. : iliustr.

 Knygą parašė paprasta moteris, kuri savo gyvenime padarė daug klaidų, iš kurių galima pasimokyti. Tačiau autorė įsitikinusi, jog skaitytojos to nepadarys – juk nepaisant visko, kas jau žinoma apie meilę, mes vis tiek tikimės, kad mums taip nenutiks ir todėl mokomės tik iš savo klaidų. 38-erių, išsiskyrusi, du vaikus viena auginanti Natalija Krasnova yra TV ir radijo laidų vedėja, mokytoja, tinklaraštininkė ir „stand-up“ komikė.

Ji įsitikinusi, kad visi jos buvusieji atėjo būtent tuomet, kai taip turėjo nutikti ir išėjo tuomet, kai tam buvo laikas. Dabar ji gali viską įvertinti iš šalies ir bent šiek tiek padėti kitoms moterims suprasti, kas vyksta gyvenime susitikus su vienokiais ar kitokiais vyrais. Autorė su humoru pasakoja apie įvairių tipų vyrus –tironus, despotus, romantikus, alkoholikus. Ji atskleidžia, kokias grėsmes kelia kiekvienas tipas ir kokie santykiai gali būti su tiems tipams priklausančiais vyrais. Tai savotiška vyrų enciklopedija, kuri labai pravers ir dar tik žengiančioms į suaugusiųjų pasaulį, bandančioms kurti santykius merginoms, ir jau patyrusioms, o gal net spėjusioms nusivilti vyrais moterims. Tačiau autorė nemenkina ir neaukština vyrų. Ji tik sako, kad jos gyvenimas yra kaip serialas, kuriame labai prastai dirbo aktorių atrankos direktorius...

Knygoje „Buvusieji“ Natalija Krasnova pasinaudojo proga ir atsakė į paauglių jai dažnai užduodamus klausimus apie santykius su vaikinais. Ji atvirai ir drąsiai kalba apie seksą, apie nekaltybės praradimą ir baisiausias paaugliškas baimes. Knygoje apstu vertingų pastebėjimų, subtilių psichologinių eskizų ir juokingų situacijų.

Knyga „Buvusieji“ išversta į kelias kalbas, tapo bestseleriu Rusijoje, Ukrainoje.

Turinys