Pokalbis kurio visada bijojai

Cloud, H. Pokalbis kurio visada bijojai

Cloud, H. Pokalbis kurio visada bijojai : kaip išmokti  nuoširdžiai ir prasmingai išreikšti  savo mintis. – Vilnius : [Abigailė], 2018. – 284 p.

Dauguma mūsų nežinome, kaip pradėti ir vesti sunkų ir nemalonų pokalbį, kad dar labiau nepablogintume padėties.  Todėl jį atidedame, o problemos nuodija santykį. Ši knyga patars, kaip pasiruošti pokalbiui ir kaip pasakyti, ko nori. Joje rasite daug realių pokalbių pavyzdžių. Kiekvienas iš mūsų turi gebėti teisingai ir išmintingai kelti nepatogius klausimus. Kartais tai paprasčiausias „Ne“, apsaugantis nuo persitempimo, arba „Taip“ didesniam artumui.

Kitąsyk mums teks pasipriešinti blogam elgesiui: kontrolei, manipuliacijai, neatsakingam elgesiui ar net smurtui. Sėkmingi žmonės moka kelti nepatogius klausimus. Sėkmingi žmonės moka puikiai diskutuoti ir ginčytis. Jie žino, kad tinkamai nustatytos bendravimo ribos pagerina santykius ir gali padėti išspręsti svarbias problemas. Jie supranta, kad nepatogių situacijų galima išvengti arba su jomis susitvarkyti tiesiog kalbantis. Tačiau daugelis iš mūsų bijome tokių nepatogių pokalbių, o susidūrimą akis į akį su kitokia nuomone mes matome tik grėsmę.
Diskutuoti ir kalbėti jautriomis temomis yra sunku, nepaisant to, ar tai tenka daryti su kolega darbe, ar su mylimuoju namuose. Amerikiečių tobulėjimo ir lyderystės ekspertai J. Townsend ir H. Cloud ateina į pagalbą.
Knygos „Pokalbis, kurio visada bijojai: kaip išmokti nuoširdžiai ir prasmingai išreikšti savo mintis“ autoriai pateikia pagrindinius kalbinio bendravimo principus ir pritaiko juos skirtingoms, kasdienybėje nutinkančioms situacijoms ar santykiams.

Turinys