• Kaktusas

  Kaktusas

  Haywood, Sarah. Kaktusas : niekada nevėlu pražysti...[romanas]. – Vilnius : Alma littera, 2020. – 364 p.

  Skaitytojai šią knygą lygina su žmonių širdis užkariavusiu romanu „Eleonorai Olifant viskas gerai“.
  Romano „Kaktusas“ veikėja Suzana itin mėgsta šiuos augalus. Tačiau tuo pačiu žodis „kaktusas“ gali būti ir metafora, apibūdinanti moters charakterį. Artimieji ir bendradarbiai galvoja, kad Suzana yra spygliuota – ji nedraugiška ir uždara. Tačiau pačiai moteriai atrodo, kad jos gyvenimas puikus.

  Skaityti daugiau...

 • Mamos, nemokančios mylėti

  Mamos, nemokančios mylėti

  Forward, S. Mamos, nemokančios mylėti. Patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas. – Vilnius : Vaga. – 317 p.

  Mūsų visuomenėje yra priimta mamas kelti ant pjedestalo. Nesvarbu, kokia ji yra, vistiek ji mama, kurios sprendimų neturime teisės kritikuoti. Tačiau ne viena moteris yra padariusi didelės psichologinės žalos savo dukroms. Jaunos merginos susiduria su nuolatine kritika, palaikymo stoka, spaudimu, kontroliavimu ar psichologiniu teroru.

  Skaityti daugiau...

 • Fotosintezė

  Fotosintezė

  Tomingas, Reda. Fotosintezė : patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo. – [Vilnius] : Dvi tylos, [2019]. – 255 p., iliustr.

  Iliustratorė ir animacinių filmų kūrėja Reda Tomingas kambarinių augalų auginimu susidomėjo prieš dešimt metų. Floros pasaulio paslaptimis ji dalinasi šioje knygoje. Botaniniai nuotykiai ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai „Fotosintezė“.

  Skaityti daugiau...

 • Pakelk mane aukštai

  Pakelk mane aukštai

  Petronienė, Genovaitė. Pakelk mane aukštai : psichoterapinis romanas. – Vilnius : Tyto alba, 2020. – 195 p. 

  Trumpas aprašymas teigia, kad Genovaitės Bončkutės Petronienės romanas „Pakelk mane aukštai“ yra apie žmogaus virsmą. Susidūrimas su didelėmis gyvenimo problemomis priverčia ieškoti naujo kelio ir transformuotis. Pagrindinė veikėja – moteris, kuri išgyvena skyrybas. Knygoje rašytoja panaudojo realias psichoterapijos žinias ir įtaigiai atskleidė moters vidinį pasaulį, jos bandymą išgyventi, savo kelio paieškas bei suklupimus.

  Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 223