Aktuali informacija bibliotekos lankytojams

Atnaujinta: Penktadienis, 08 spalio 2021 18:10

Galimybių pasą prašome pateikti bibliotekos darbuotojui įeinant į bibliotekos erdves.

Vyresni nei 6 metų asmenys bibliotekoje privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
Reikalavimas dėvėti  kaukes netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.
Neaptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
Prašome laikytis asmens higienos normų: rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.

Lankytojams, neturintiems Galimybių paso, teikiamos tik šios bibliotekos paslaugos:
•    Knygų išdavimas (lankantis bibliotekoje ne ilgiau 15 min.)
•    Parodų lankymas
•    Renginiai lauke

Atsiprašome už nepatogumus, tikimės jūsų supratingumo ir atsakingumo!
Ačiū, kad naudojatės bibliotekos paslaugomis!