Bibliotekoje – tautodailininkui Kęstučiui Vaičiūnui skirtas renginys

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Kankliuoja A. Daukša

Penktadienio popietę rajono viešojoje bibliotekoje netrūko lankytojų : čia vyko jubiliejinės tautodailininko Kęstučio Vaičiūno parodos  „Laiko atspindžiai“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi.

Gerai žinomo tautodailininko pasveikinti suvažiavo kaimynai, pažįstami, artimieji ir draugai iš Velžio, Miežiškių, Smilgių, Vilniaus.
Lietuviška tematika išsiskirianti Kęstučio Vaičiūno kūryba artima daugeliui mūsų, tai visai suprantamas buvo susirinkusiųjų noras pamatyti, pasiklausyti ir išgirsti. Gera buvo justi lietuviškumo dvasią, kuri sklandė bibliotekos erdvėje. Šį įspūdį sustiprino muziejininko Audriaus Daukšos  atliekamos senovinės lietuvių  dainos. Prie jų puikiai tiko Justino Marcinkevičiaus poezija.
Susirinkusieji galėjo apžiūrėti ir autoriui skirtą kraštotyros dokumentų parodą „ K. V. H. Vaičiūnas. Laimingas tapydamas“.
Renginys buvo skirtas tautodailės metams ir parodos autoriaus Kęstučio Vaičiūno jubiliejui.

Nesuspėjusiems į renginį primename, kad paroda bus eksponuojama iki spalio 1 dienos.

D. Pamerneckytė