Paroda „Panevėžio rajonas: istorinis kaleidoskopas“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, pažymėdama rajono 70-metį, 2020 metais vykdo renginių ciklą „Panevėžio rajonas: datos, įvykiai, žmonės“. Kilnojamoji kraštotyros dokumentų paroda „Panevėžio rajonas: istorinis kaleidoskopas“ – viena šių renginių ciklo dalis, kurioje pateikiame 70 metų rajono istorijos ir dabarties akimirkas.

Parodai parengti pasitelkta informacija iš bibliotekos kraštotyros fondo, leidinių apie Panevėžio rajoną, spaudoje 1950-2020 metais spausdintų straipsnių, Panevėžio rajono savivaldybės, įvairių įstaigų  internetinių svetainių. Dokumentų kopijos - iš Šiaulių regioninio valstybės archyvo Panevėžio filialo fondų.
Parodoje eksponuojamos nuotraukos iš rajono bibliotekų kraštotyros fondų, Panevėžio kraštotyros muziejaus rinkinių, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Antano Gylio fondo, iš asmeninių Panevėžio rajono gyventojų albumų.

Paroda eksponuojama Panevėžio rajono savivaldybėje, II a. foje iki rugpjūčio mėn. 30 d.

Parodą žiūrėti čia

Vidmanta Trečiokienė, Laura Telyčėnienė