1,2 proc. pajamų mokesčio paskirkite bibliotekai

Ketvirtadienis, 14 Gegužė 2020 11:42

Dėkojame skaitytojams ir bičiuliams, parėmusiems mūsų biblioteką praėjusiais, 2019-aisiais, metais.

Kviečiame ir 2020 m. prisidėti prie rajono bibliotekų fondo atnaujinimo ir skirti 1,2% pajamų mokesčio naujų knygų įsigijimui. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų, bet suteikiantis galimybę bibliotekos lentynose rasti naujausių ir populiariausių knygų.
Skirdami lėšas bibliotekai, Jūs remiate  žinias ir kultūrą.

Kaip skirti 1,2 proc. bibliotekai?
Tam reikėtų užpildyti formą FR0512 ir iki š. m. liepos 1 d. ją pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.
Formoje būtina nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, mokestinį laikotarpį (2019), gavėjo tipą  2 ir tokius duomenis apie paramos gavėją:
•    Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka
•    Adresas: Beržų g. 50, LT-36145 Panevėžys
•    bibliotekos identifikacinis numeris (kodas): 190402747

Formą galite užpildyti savarankiškai elektroniniu būdu čia: https://deklaravimas.vmi.lt

Nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. Todėl rekomenduojame jau dabar išbandyti e. būdą ir įgusti teikti prašymus per EDS.

Iš anksto dėkojame visiems, kurie nuspręs prisidėti prie rajono bibliotekų fondų turtinimo.
Kiekvieno iš Jūsų parama mums be galo svarbi!