Bibliotekoje - Algimanto Lūžos fotografija

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Algimanto Lūžos paroda

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) birželio 13 d. 17 val. vyks krekenaviečio Algimanto Lūžos fotografijų parodos „Isos slėnio gamtos vaizdai“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi.

Buvusį Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos pirmininką A. Lūžą drąsiai galima vadinti  fotografu profesionalu.  Per pastaruosius trejus metus surengta ne viena personalinė paroda,  o viena jų nuolat eksponuojama Tado Ivanausko zoologijos muziejuje Kaune. Anot Algimanto, „fotografavimas – tai bandymas kitiems papasakoti apie tai, ką  ir kaip aš matau. Tai savotiškas žaidimas su gamta, mėginant „pagauti“ jos grožį, kaitą, stebint ir stebintis“. Šįkart fotografas pasakoja Česlovo Milošo išgarsinto  Isos slėnio istoriją.
Gamtos peizažai, vandens srovės, rūko apgaubti slėniai  fotografijose atsiskleidžia neįtikėtinais vaizdais, kuriais bibliotekoje galėsite gėrėtis iki liepos 3 d.(Paroda pradedama eksponuoti nuo birželio 10 d.

Parengė D. Pamerneckytė