Keliaujanti Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleivių paroda

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Vyt. Miklalausko gimnazijos moksleivių darbų paroda

Rajono viešojoje bibliotekoje eksponuojami įvairia technika atlikti tapybos darbai bei keletas maketų. Tai – Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleivių kūryba.

Šioje gimnazijoje vaikai mokomi ne tik muzikinių dalykų. Jau tryliktus gyvavimo metus čia skaičiuoja dailės klasės. Moksleiviai dirba su įvairia technika, susipažįsta su dailės subtilybėmis. Ir, aišku, ką išmokę rodo draugams, mokytojams ir plačiajai visuomenei.
Gimnazija turi gražią tradiciją - aštuntokų bei antros gimnazinės klasės baigiamųjų kūrybinių darbų ekspozicija tampa Keliaujančia paroda, kuri, kelią pradėjusi mokyklos erdvėse, vėliau peržengia mokyklos slenkstį ir yra eksponuojama įvairiose miesto parodų erdvėse. Bekeliaudama tradiciškai užsuka į rajono viešąją biblioteką. Užsuko ir šiemet. Ir viešės iki birželio 8-osios. Kviečiame pamatyti įdomius, išradingus jaunųjų kūrėjų darbus.