"Metų knygos rinkimo akcija" akcija

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Miežiškių biblioteka įsijungia į "Metų knygos rinkimo" akciją. Paskelbtame "Metų knygos rinkimo akcijos" konkurse dalyvavo ir Miežiškių biblioteka. Paruoštas projektas buvo įvertintas teigiamai ir paremtas akcijoje dalyvaujančiomis knygomis.

Renginiai skirti vaikams

1. 2008.01.09. Miežiškių bibliotekos skaitytojams vaikams buvo organizuotas literatūrinis rytmetis "Nuostabus knygų pasaulis". Renginio metu pristatysime ir skaitysime akcijai siūlomų knygų ištraukas.
 2. 2008.01.14. Piešinių paroda "Knygos vaikystės uoste" vaikai piešė piešinius iš jiems skaitytų ir pristatytų akcijai knygų metų rinkimams skirtomis knygomis. Piešiniai bus eksponuojami bibliotekoje, o po to išsiųsti Vilnių nacionalinę M.Mažvydo biblioteką.

Renginiai skirti suaugusiems

1. 2008.01.08. Literatūrinė popietė "Knygų labirintuose" suaugusiems skaitytojams ir lankytojams pristatysime ir supažindinsime su rinkimų akcijai pasiūlytomis knygomis.
 2. 2008.02.05. Diskusijos prie arbatos puodelio "Kuo mane sudomino knyga?". Miežiškių bibliotekos skaitytojai aptars kuo juos sudomino akcijai pasiūlytos perskaityti knygos.