J.Balčikonio gimnazijos dovana – rajono skaitytojams

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

J.Bačikonio gimnazijos dovana – rajono skaitytojams

Panevėžio rajono savivaldybės viešąją biblioteką džiugina europarlamentaro E.Maldeikio jau trečius metus iš eilės vykdomas projektas „Knyga iš Tavo rankų“. Biblioteka viena iš pirmųjų, kurią pasiekė šio projekto metu kaimo bibliotekoms dovanotos knygos.

Neseniai biblioteka vėl pasipildė dovanotomis knygomis – jas perdavė J.Balčikonio gimnazijos bendruomenė. Tai tikrai vertinga dovana rajono skaitytojams, nes daugiau negu  200 gautų knygų – naujausių leidimų, populiarios ir mėgstamos skaitytojų. Jie galės vėl sugrįžti prie pamėgtų B.Cartland, J.Irvingo, H.Wassmo kūrinių,  jaunieji – prisiminti populiarųjį Harį Poterį  bei kitus neseniai išleistus kūrinius.

J.Bačikonio gimnazijos dovana – rajono skaitytojams J.Bačikonio gimnazijos dovana – rajono skaitytojams J.Bačikonio gimnazijos dovana – rajono skaitytojams