Mokymai bibliotekininkams tęsiasi

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Projekto „Bibliotekos pažangai“  mokymai Lietuvos bibliotekininkams tęsiasi. Mokymuose jau dalyvavo per 40 Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų. Bibliotekininkai mokosi pagal parengtą programą: „ Kompiuterinis raštingumas“ (56 val.) ir „Interneto ištekliai ir naujos bibliotekų paslaugos“ (22 val.).
   Antrąjį  2010 m. pusmetį mokymai Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės – Bitės bibliotekos mokymų klasėje vyksta 3 mūsų bibliotekos darbuotojų grupėms.  Lapkričio 5 ir 8 dienomis dvi grupės mokymus jau baigė. Nuo lapkričio 15 d. mokytis pradeda trečioji, paskutinioji, bibliotekininkų grupė.
   2011 m. bibliotekininkams vyks žinių atnaujinimo mokymai - „MS Excel pagrindai", „Naudojimąsis ID kortelių skaitytuvais",„Bendravimo įgūdžių tobulinimas".