Kviečiame į kompiuterinio raštingumo mokymus

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka dalyvauja Europos struktūrinių fondų paramos projekte „Kompiuterinis raštingumas bendruomenėms – geresnės gyvenimo kokybės garantas“ . Projekto tikslas – mokyti Lietuvos gyventojus kompiuterinio raštingumo įgūdžių, kuriuos kursuose dalyvavę gyventojai galėtų taikyti savo darbe, kasdieninėje veikloje bei tenkinant savo asmeninius poreikius.
     Kompiuterinio raštingumo mokymų programa orientuota į visai nedirbusius su kompiuteriu bei pažengusius gyventojus, kurie nori patobulinti savo žinias, gebėjimus, įgyti naujų kompiuterio valdymo kompetencijų.
     Kviečiame visus vyresnio amžiaus (nuo 45 metų) gyventojus, į nemokamus kompiuterinio raštingumo mokymus, kurie vyks mūsų bibliotekoje gruodžio 6-15 dienomis nuo 9 iki 13 val.