Bibliotekoje - rankų darbo lėlių paroda

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje  bibliotekoje veikianti dviejų autorių - panevėžietės Marijos Malickaitės  rankų darbo lėlių ir vilnietės Natalijos Michailenko rankų darbo meškučių – paroda „neVAIKŲ ŽAISLIUKAI“ sulaukė nemažo bibliotekos lankytojų dėmesio. Į parodos pristatymą ir atvirą edukacinį  užsiėmimą susirinkę žiūrovai stebėjo šių netradicinių žaislų gamybą, gėrėjosi eksponuojamais darbais, o autores apibėrė klausimais.
    Lėlininkė Marija jau pažįstama bibliotekos lankytojams, savo darbus ji pristato antrą kartą. Jos sukurta Gabrielės Petkevičaitės - Bitės skulptūrėlė pasitinka visus Puziniškio muziejaus lankytojus. O štai  vilnietė autorė Natalija savo meškučius ne tik į mūsų biblioteką, bet ir Į Panevėžį atvežė pirmą kartą.
   Maloniai kviečiame apsilankyti.
   Paroda viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) veiks iki kovo 14d.

D.Pamerneckytė