Algimanto Kaminsko dovana Panevėžio rajono bibliotekoms

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 lgimanto Kaminsko dovanotos knygos

Rašančių ir dovanojančių savo knygas Panevėžio rajono bibliotekoms nėra daug, todėl tokia reikšminga ir ženkli Algimanto Kaminsko knygų dovana. Algimantas Kaminskas - poetas, prozininkas, žurnalistas, Lietuvos rašytojų sąjungos narys nuo 1982 m., 13 knygų autorius. iki 2008-ųjų 24 metus dirbo Panevėžio rajono "Tėvynės" laikraščio vyriausiuoju redaktorium.

Tarp autoriaus dovanotų knygų:  „Eina likimas žemas“,  poetas eilėse išsako geliantį nerimą dėl Lietuvos likimo. Eilėraščiuose - skausmas dėl gyvų saitų su amžina buvusia ir esama vienintele Tėvyne draskymo, dėl pragaištingo valdžios ir turto troškimo.
Knyga "Sopulio akivare" tai romanas apie Antrojo pasaulinio karo sukėlėjų fanatiškas pastangas sunaikinti žmogų, apie laikinai tapusių galingaisiais klaikų nuožmėjimą ir pasmerktųjų viltį likti gyviems nevilties akivare.
„Anapus niekumos“ dviejų dalių poezijos knygelės Eilėraščiai apie buvimą, būtį, esimą būsimam laike ir atėjimą į jį, apie niekumą, kurioje yra viskas ir tuo pačiu niekas. Mąstymo poezija - ji vieniems nušviečia erdvę čia ir dabar, kitiems - ją aplieja tiršta migla. Ir tai, ir tai suvokti nėra paprasta, o gal ir neįmanoma.
Šias knygas artimiausiu metu rasite kiekvienoje Panevėžio rajono bibliotekoje, kviečiame apsilankyti savo miestelio ar kaimo bibliotekoje ir mėgautis skaitymu.

Parengė Panevėžio rajono savivaldybės
viešosios bibliotekos  vyr. bibliografė kraštotyrai

Vidmanta Trečiokienė