Bibliotekos komanda sėkmingai pasirodė Aukštaitijos bibliotekininkų sąskrydyje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Birželio 13-14 dienomis Zarasų rajone, gražioje Zaraso ežero Didžiojoje saloje, vyko VII Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydis.

Sąskrydyje dalyvavo Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos komanda. Bibliotekininkai iš 8 Aukštaitijos bibliotekų (Kupiškio, Rokiškio, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Zarasų, Panevėžio rajono ir  Panevėžio  apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos) rungėsi sportinėse rungtyse, pristatė savo bibliotekas menine programa bei kvietė į stovyklavietes pristatydami savo komandas ir kulinarinį paveldą. Sąskrydžio nugalėtoja tapo Panevėžio  rajono komanda (kapitonas D. Eigirdas). Mūsų komandai perduota sąskrydžio vėliava su teise kitais metais sąskrydį rengti Panevėžio rajone.