Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę sėkmingai baigėme mokymais nuotoliniu būdu

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Nuo 2019 m. iki karantino Panevėžio rajono bibliotekininkai apmokė daugiau kaip 600 rajono gyventojų.

Atsiradus galimybei mokytis skaitmeninio raštingumo klasėse internete, balandžio 27-30 d. rajono viešoji biblioteka surengė du suaugusiųjų grupės mokymus pagal pažengusiųjų vartotojų mokymo programas: „Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“ ir „Planuokime laisvalaikį internetu“. Mokymuose sėkmingai dalyvavo ir baigė 10 dalyvių.
Primename, kad nemokamose skaitmeninio raštingumo klasėse gali dalyvauti visi norintys ir turintys skaitmeninį įrenginį, interneto ryšį  ir elektroninį paštą. Nuotolinių mokymų temos skelbiamos svetainėje www.prisijungusi.lt. Tereikia užsiregistruoti ir laukti žinios apie virtualių pamokų pradžią. Registracija: 865760638,  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projektas „Prisijungusi Lietuva”
Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.
Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį”, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.
Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis  #PrisijungusiLietuva

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys