Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Paauglių dialogas su gyvenimu: iššūkiai, kova ir laimėjimai“

Įgyvendinimo vieta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Liūdynės biblioteka
Įgyvendinimo laikas 2019 m. gegužės – spalio mėn.
Projekto veikla Projektas skirtas psichikos sveikatos stiprinimui, savižudybių, patyčių ir smurto prevencijai bei paauglių užimtumo didinimui. Projektui įgyvendinti bus rengiamos edukacinės programos, susitikimas su psichologe, organizuojama studijos „Savęs pažinimo ir saviugdos“ dailės terapija paaugliams, vasaros dienos stovykla paaugliams „Saugi aplinka- saugus aš!“ ir kt.
Projekto tikslinė grupė 3- 11 klasių Liūdynės bibliotekos skaitytojai ir gyventojai
Projekto finansavimas Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa
Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Vyresn. bibliotekininkė Žana Sirvydė, tel. (8 45) 55 53 26, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.