Jaunas veidas

Baltramiejūnienė, V. Jaunas veidas

Baltramiejūnienė, V.  Jaunas veidas : . veido savimasažas – maloni priklausomybė. – Vilnius : Tyto alba, 2018. – 271 p. Iliustr.

Veido mankštos ir savimasažo ekspertės Viktorijos Baltramiejūnienės knyga „Jaunas veidas: veido savimasažas – maloni priklausomybė“ atskleis naujų metodų ir galimybių, kaip atjauninti savo veidą ir, žinoma, pagerinti nuotaiką. Knygos autorė Viktorija Baltramiejūnienė yra vienintelė Lietuvoje sertifikuota facebuilding (veido mankštos) trenerė. Ji taip pat yra diplomuota kosmetikė bei kvalifikuota veido masažų ir savimasažų specialistė.

Veido savimasažas, pasak knygos autorės, padeda nubraukti nuo veido ne vienus metus, atrodyti jauniau ir gaiviau be jokių plastinės chirurgijos operacijų ar specialių grožio procedūrų. Knygoje „Jaunas veidas : veido savimasažas – maloni priklausomybė“ sužinosite, kaip tapti savo veido masažuotoju, pradanginti raukšles ir susigrąžinti švytėjimą.  Veido savimasažas yra tikras jaunystės šaltinis, o derinamas su veido mankšta gali duoti visiškai neįtikėtinų rezultatų. Autorės siūlomi metodai yra pagrįsti moksliškai.

Viktorija Baltramiejūnienė yra išleidusi knygą apie veido mankštą „Veido revoliucija“.

Turinys