Naujos knygos

 • Barselona : muziejus po atviru dangumi

  Barselona : muziejus po atviru dangumi

  Zaleckaitė, Angelina. Barselona : muziejus po atviru dangumi. –  Vilnius : Aukso pieva, 2017. – 557 p. : iliustr.

  Barselona – vienas gražiausių ir lankomiausių miestų pasaulyje, apipintas legendomis ir padavimais. Jo istoriją įtakojo skirtingos tautos ir kultūros.
  Knyga "Barselona - muziejus po atviru dangumi" – išsamus ir nepamainomas gidas po Barselonos miestą, kuris dar vadinamas muziejumi po atviru dangumi, Viduržemio jūros perlu, uostu į plačiuosius vandenis.

  Skaityti daugiau...

 • Airijos dukros

  Airijos dukros

  Montefiore, S. Airijos dukros  : [romanas]. – Vilnius : Alma litera, 2018. – 499 p. – Ciklo „Deverilų šeimos saga“ 2-oji knyga.

  Airijos dukros“ – antroji Deverilų trilogijos dalis, pasakojanti, kaip klostosi trijų moterų – Kitės, Selijos ir Bridės – gyvenimas, kupinas netikėtų posūkių ir įvykių. 1925 metai. Karas tarp Anglijos ir Airijos seniai pasibaigęs, neramumai nutykę. Deverilo pilis, stūksojusi Vakarų Airijoje ir beveik tris šimtus metų priklausiusi Deverilų šeimai, sudeginta iki pamatų.

  Skaityti daugiau...

 • Kreidelių žmogus : [romanas]

  Kreidelių žmogus : [romanas]

  Tudor, C. J. Kreidelių žmogus : [romanas]. – Vilnius : Alma littera, 2018. – 333 p.

  1986 m. mieguistame Anglijos kaimelyje 12-metis Edis su draugais nuobodžiai leidžia vasaros dienas. Pragariškame karštyje tirpstantį laiką paįvairina tik vaikų sugalvotas spalvotų kreidelių žaidimas. Susikūrę paslaptingą ženklų kalbą jie bendrauja tarpusavyje, išvengdami nereikalingo suaugusiųjų dėmesio.

  Skaityti daugiau...

 • Pasaulyje kaip namie : pamąstymai apie namus, keliaujant po psasulį.

  Pasaulyje kaip namie : pamąstymai apie namus, keliaujant po psasulį.

  Oxsnreider, Tsh. Pasaulyje kaip namie : pamąstymai apie namus, keliaujant po psasulį. – Vilnius : Vaga, 2017. – 335 p.

  Ką pasakytumėte, jeigu sutuoktinis pasiūlytų parduoti namą, pasiimti tris mažamečius savo vaikus ir vykti į devynių mėnesių kelionę aplink pasaulį? Tsh Oxenreider atsakė: „Džiaugiuosi, kad pasiūlei!“

  Labai asmeniškuose kelionės užrašuose Tsh Oxenreider pasakoja, kaip nepaprastai jos šeima praleido tuos mėnesius: keliaudama tyrinėjo vietoves, kurias seniai norėjo išvysti.

  Skaityti daugiau...