Naujos knygos

 • Bičių istorija

  Bičių istorija

  Lunde, Maja. Bičių istorija : romanas – Vilnius : Tyto alba, 2017. – 406 p.

  Maja Lunde (g. 1985 m.) – norvegų scenaristė, knygų vaikams ir jaunimui autorė. „Bičių istorija“ – pirmoji jos knyga suaugusiesiems, iškart pavergusi skaitytojus ir tapusi pasauliniu bestseleriu. Tai knyga apie žmones, gyvenančius trijose skirtingose epochose, ir juos sieja tik... bitės.

  Skaityti daugiau...

 • Kitokia diena

  Kitokia diena

  Levithan, David. Kitokia diena : [romanas]. – Vilnius : Alma littera, 2017. – 334 p.

  Visos Rianon dienos pilkos ir vienodos. Ji mano mylinti savo šaltą ir visada abejingą vaikiną Džastiną, net priprato prie jo įvairiausių  keistų nuostatų.
  Rianon tylomis susikūrė savų taisyklių stengdamasi išvengti kasdienių konfliktų: niekuomet per daug neįkyrėti; vengti gadinti jam nuotaiką; nepuoselėti didelių vilčių.

  Skaityti daugiau...

 • Stasys Šaltoka : vieneri metai

  Stasys Šaltoka : vieneri metai

  Gabijos Grušaitės antrasis romanas „Stasys Šaltoka: vieneri metai“ – šiandienos istorija apie vidinę trisdešimtmečio transformaciją, gilumines laimės ir prasmės paieškas gyvenimo paviršiuose ir žmogiškąjį santykį. Stasys Šaltoka 29-ojo gimtadienio rytą pabunda savo lovoje Niujorke su nepažįstama moterimi ir supranta, kad jo dienos gerai atrodo tik per Instagram filtrus.

  Skaityti daugiau...

 • Leonardo braižas

  Leonardo braižas

  Rubina, Dina. Leonardo braižas : [ romanas]. – Vilnius : Nordina, 2017. – 352 p.

  Romano „Leonardo braižas“ pagrindinė veikėja rašo veidrodine rašysena, nuo kurios neišmanėliams net galva svaigsta, ji turi neeilinių gabumų matematikai ir fizikai, yra geniali cirko artistė, neįtikėtina kaskadininkė, apie veidrodžius išmano viską, ką tik galima apie juos žinoti, geba matyti praeitį ir įžvelgti ateitį.

  Skaityti daugiau...