Naujos knygos

 • Automobiliu aplink JAV

  Automobiliu aplink JAV

  Matekonytė, Ugnė. Automobiliu aplinka JAV. – Kaunas : Obuolys, [2017]. – 380 p. Iliustr.

  Kiekvienais metais į JAV išsiruošianti ir didžiąją valstijų dalį apkeliavusi kelionių entuziastė Ugnė knygoje "Automobiliu aplink JAV“ dalijasi savo patirtimi ir įspūdžiais, patarimais ir rekomendacijomis.
  Svajonės pildosi – jei iki šiol nedrąsiai planavote savo gyvenimo nuotykį kitoje Atlanto pusėje, su šia knyga planą įgyvendinti bus daug lengviau!

  Skaityti daugiau...

 • Žydrojo dangaus kraštas Bavarija.

  Žydrojo dangaus kraštas Bavarija.

   Kaminskienė A., Loher, D. Žydrojo dangaus kraštas  Bavarija. – Vilnius : „Aukso pieva“, 2017. - 352 p. : iliustr.

  Į knygą "Žydrojo dangaus kraštas Bavarija" sugulė bemaž dešimties metų kelionių į šį kraštą įspūdžiai, potyriai, matyti vaizdai, skanautų valgių receptai. Autorės dalijasi savo patirtimi, sutiktų žmonių istorijomis, įgytomis žiniomis apie Bavarijos kultūrą, tradicijas, gyvenimo būdą.

  Skaityti daugiau...

 • Akių šviesa

  Akių šviesa

  Gomyde, Mauricio. Akių šviesa. – Vilnius : Alma litera, 2017. – 268 p.

  Tai jaudinama istorija apie aistrą kinui, draugystę, meilę ir džiaugsmą gyventi. Pedras Dinizas – 25 metų jaunuolis, skelbiantis, kad kinas, literatūra ir muzika išgelbės žmoniją nuo pražūties. Šios idėjos vedamas jis nori pakeisti žmonių gyvenimą. Vis dėlto didžiausia jo svajonė — sukurti filmą ir laimėti didįjį Brazilijos kino prizą. Tačiau Pedrui likimas siunčia sunkius išbandymus.

  Skaityti daugiau...

 • Septyni laiškai iš Paryžiaus

  Septyni laiškai iš Paryžiaus


  Verant, Samantha. Septyni laiškai iš Paryžiaus : atsiminimai. – Vilnius : Gelmės, 2016 – 272 p.

  Ši knyga  – tai pirmiausia tikra istorija. Joje nėra išgalvotų veikėjų ar įvykių. Viskas tikrai išgyventa, patirta pačios autorės. Antra, tai meilės istorija, kurios pradžia – prieš du dešimtmečius įvykusi amerikietės ir prancūzo pažintis vienoje Paryžiaus kavinėje, staiga įsiplieskusi aistra ir toks pat greitas išsiskyrimas.

  Skaityti daugiau...