Bibliotekoje vyko skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Spalio 10 d. Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai.

Susirinkusiems į mokymus bibliotekininkams ir bendruomenių lyderiams iš viso rajono, lektorė E.Grucienė pristatė Lietuvoje organizuojamas tarptautines iniciatyvas, susijusiais su IRT sklaida, supažindino su naujausiomis technologijomis, kurias galima panaudoti darbe ir laisvalaikiui. Tai jau antroji mokymų dalis, skirta projekto tikslinei grupei.
Mokymų metu lektorė taip pat supažindino su ateities technologijomis - kaip skaitmeninės technologijos pakeis pasaulį bei kiekvieno žmogaus gyvenimą, kokia yra skaitmeninių iniciatyvų sklaidos svarba ir poveikis.
Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.