Skaitymo ir knygos šventė Ramygalos bibliotekoje

Trečiadienis, 05 Birželis 2019 15:35

Bibliotekoje jau ketvirtus metus tęsiama prasminga tradicija – mokslo metų pabaigoje apdovanojami aktyviausi bibliotekos skaitytojai.

Šiemet tai buvo dviguba šventė. Dvidešimt penki uoliausi jaunieji bibliotekos ir knygelių bičiuliai be knygelių ir padėkų gavo dar vieną dovaną – susitikimą su knygos „Barbora Radvilaitė. Rūmų paslaptys“ autore Daina Jegelevičiūte – Biekšiene.
Viešnia šiltai bendravo su vaikais ir atsakė į daugybę jiems kilusių klausimų: kelintoje klasėje pradėjo rašyti, kas paskatino, ar sunku, ar rašė naktimis, kiek turi vaikų, metų, ar rašys dar vieną knygą, apie ką ji bus ir t.t. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai dalinosi mintimis apie savo svajones, diskutavo, o viešniai pasiūlius, jas ir nupiešė. O, kad jos išsipildytų, autorė kiekvienam padovanojo po raktą į svajonę su Keistuolių teatro linkėjimu „Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti“.