„Gyvo žodžio vakaruose" - Panevėžio ir Utenos regiono aklųjų centro teatro mėgėjų studija „Arka“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Gyvo žodžio vakarai

Gegužės 16 d. 17. 30 val. į susitikimą Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje  pakvies „Gyvo žodžio vakarai“.

Čia svečiuosis  mūsų kaimynai -  Panevėžio ir Utenos regiono aklųjų centro teatro mėgėjų studija „Arka“ (vadovė R. Žostautienė). Bus rodomas   spektaklis  „Prologas teatre“. Ištrauka iš J. V. Getės “Fausto“.   Panevėžio ir Utenos regiono aklųjų centro teatro mėgėjų studija „Arka“ 2015 m. minėjo savo veiklos šešiasdešimtmetį. Ji yra ilgiausiai veikiantis aklųjų ir silpnaregių dramos kolektyvas Lietuvoje. Pirmasis „Arkos“ vadovas – garsiojo Juozo Miltinio teatro Panevėžyje aktorius Bronius Babkauskas. Nuo 1995 metų kolektyvui vadovauja etnografė ir teatro režisierė Rima Žostautienė. Spektaklyje  „Prologas teatre“ teatro direktorius, komikas ir poetas diskutuoja apie gyvenimo prasmę. „Arkos“ inscenizacijoje komiko ir poeto vaidmenis, režisierės sprendimu, atlieka moterys.  „Prologo teatre“ personažų mintis paįvairina ir pratęsia bardo Arvydo Markevičiaus atliekamos dainos.
Ateikite pabūti kartu.

Parengė D. Pamerneckytė