Biblioteka dalyvauja Kultūros paso programos projekte

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31

Rajono viešoji biblioteka, siekdama kuo daugiau moksleivių įtraukti į kultūros pažinimo procesus, pateikė kultūros paso koncepcijai kultūrines edukacines programas muziejuose.

Puziniškio muziejuje (G.Petkevičaitės-Bitės gimtinėje) vykdoma programa „Senoji namų mokykla“  perteikia moksleiviams  spaudos draudimo laikų slaptos lietuviškos mokyklos ypatumus.
Kultūros paso programai pateiktos ir  Juozo Tumo Vaižganto ir knygnešių muziejuje vykdomos edukacinės veiklos. Programoje  „Nuo knygnešių iki Tautiškos giesmės“ plačiai atskleidžiamas lietuviškos spaudos draudimo laikotarpis, knygnešių veikla, supažindinama su valstybingumo simboliais.
Dalyvavimas edukacinėse programose autentiškoje aplinkoje skatins moksleivius geriau pažinti savo gimtąjį kraštą, jo apylinkes, ugdys tautinį sąmoningumą.