Rajono viešojoje bibliotekoje svečiuosis Aušra Maldeikienė

Ketvirtadienis, 09 Rugpjūtis 2018 16:18 Susitikimas su A. Maldeikiene

Panevėžio rajono viešoji biblioteka  (Beržų g. 50) kviečia į susitikimą su ekonomiste, LR Seimo nare Aušra Maldeikiene.  Renginys vyks rugpjūčio 20 d. 17.30 val. minėtoje bibliotekoje.

2018 m. vasarą dr. Aušra Maldeikienė pradeda Prezidento rinkimų kampanijos turą per Lietuvą ir kviečia į kampanijos renginius, kuriais siekiama grąžinti Lietuvai politines diskusijas.
Šio susitikimo tema „Kodėl mums taip nepatinka Seimas ir partijos?“
„Atėjo laikas į mūsų politiką grąžinti tikrą politiką. Atėjo laikas vėl išmokti jausti, mąstyti kalbėtis apie savo problemas, vėl suprasti, jog Lietuvą visiems galime sukurti tik dalyvaudami visi kartu.
Turime išdrįsti pažvelgti tiesai į akis ir paklausti savęs: kaip nutiko, kad Lietuvos visiems svajonė liko neįgyvendinta?“- sako Aušra Maldeikienė.
Aušros Maldeikienės 2019 m. Prezidento rinkimų programos 95 tezes galite rasti kampanijos interneto svetainėje www.ausra2019.lt.

O jei norite pasiklausyti  drąsaus atviro žodžio, dalyvauti diskusijoje, išgirsti atsakymus į Jums svarbius klausimus – laukiame Jūsų rugpjūčio 20 d. rajono viešojoje bibliotekoje.

Laukiame Jūsų.