Į Panevėžį grįžo Gintaro Lukoševičiaus fotografijų paroda „Lietuva pasauliui“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 G. Lukoševičiaus paroda

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) eksponuojama  fotografijų ant drobės paroda „Lietuva pasauliui“.

Gintaro Lukoševičiaus nuotraukose, eksponuojamose šioje parodoje,  Liepos 6-osios  šventės 2017-aisiais  Upytėje ant Čičinsko kalno vaizdai.
Pirmieji šią parodą išvydo mūsų draugai slovėnai –  Ivan Tavčar vardo bibliotekos lankytojai  Škofja Loka mieste. Su šia Slovėnijos  biblioteka mus sieja seseriškas bendradarbiavimas (Naple sister libraries).  Paroda joje buvo eksponuojama vasario mėnesį, tarsi skelbdama žinią pasauliui apie Lietuvą. Taip  mūsų biblioteka   paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-metį.
 Dabar, artėjant šių metų Liepos 6-osios šventei, paroda pristatoma Lietuvos ir  Panevėžio krašto žmonėms.
Parodos autorius – Gintaras Lukoševičius – kurį laiką dirbęs „Panevėžio balso“ ir „Sekundės“ fotokorespondentu. Nuo 2004-ųjų yra Lietuvos spaudos klubo narys. 2005-aisiais tapo Tado Dambrausko kariuomenės konkurso  laureatu, 2009-aisiais –  Lietuvos spaudos klubo konkurso „Kariuomenės“ temos nugalėtoju. Rengia personalines ir dalyvauja kolektyvinėse parodose. Labiausia mėgsta fotografuoti gamtą ir žmones, kurti charakteringus portretus.
Paroda bibliotekoje veiks iki liepos 15 d.
Paskubėkite pamatyti.