Draugystės ir bendrų kūrybinių darbų popietė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31

Paliūniškio kaimo bibliotekos NVŠ programos „Su pasaka į gyvenimą“ dalyviai  vasaros pradžioje apsilankė Gustonių bibliotekoje- UDC.

Mus maloniai sutiko bibliotekininkė Regina Masiokienė kartu su NVŠ programos „Kūrybinis langas į gamtą“ dalyviais. Buvome apgaubti šiluma ir vaišingumu. Programos „ Su pasaka į gyvenimą“ dalyviai Gustonių bibliotekoje parodė savo sukurtą spektaklį „Gyvybė“ . Bibliotekininkė Laura Čekanauskienė sekė pasakas, organizavo žaidimus. Po įvairių žaidimų vaišinomės skaniais pietumis. Valgėme picą! Po sočių pietų Gustonių bibliotekininkė pravedė edukacinę valandėlę „Linkėjimų medis“ ir kitus žaidimus. Greitai prabėgo linksma draugystės popietė.   Nesinorėjo skirtis su naujais draugais. Norisi ištarti- iki kitų susitikimų!

Bibliotekininkė Dalia Runavičienė