Rajono bibliotekininkų šventė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Į kasmetinę šventę susirinkę rajono bibliotekų darbuotojai pasidžiaugė nuveiktais darbais, pagerbė metų bei darbo jubiliejus švenčiančius kolegas. Daugiau kaip dešimtmetį gyvuojanti Metų bibliotekininko nominacija buvo įteikta ir šias metais. Ją  pelnė  -
          rajono viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vida Ambraškaitė. Ji įvertinta už tarpkultūrinių idėjų įgyvendinimą bibliotekos veikloje, skaitymo skatinimo iniciatyvas jauniesiems skaitytojams. Paskirtos dvi paskatinamosios premijos:
          Liūdynės filialo vyr. bibliotekininkei Stanislavai Steponavičienei, už iniciatyvą, pristatant bendruomenei naujos bibliotekos paslaugas, populiarinant kraštiečių kūrybą,
          Molainių filialo vyr. bibliotekininkei Loretai Gečienei, už pozityvią veiklą, aktyvinant bendruomenės kultūrinį gyvenimą, ugdant žinių ir informacijos poreikį.
    Visus rajono bibliotekų darbuotojus bei nominantus sveikino rajono meras P.Žagunis, rajono tarybos nariai V.Grigienė, A.Daukša, J.Katinas.