Leidinio pristatymas Linkaučių bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Linkaučių biblioteka  Į Linkaučių bibliotekoje vykusį renginį – leidinio „Lietuvos karininko fotoalbumas. 2. Aukštaitijos ir Žemaitijos kaimas XX amžiaus 3–4 dešimtmetyje“ pristatymą susirinko per 70 žmonių. Į renginį atvyko Panevėžio rajono Tarybos nariai A.Pranaitytė, A.Daukša, dalyvavo Panevėžio garbės pilietis, kraštotyrininkas J.Žilevičius, Krekenavos seniūnijos seniūnas J.Ulys,

Į Linkaučių bibliotekoje vykusį renginį – leidinio „Lietuvos karininko fotoalbumas. 2. Aukštaitijos ir Žemaitijos kaimas XX amžiaus 3–4 dešimtmetyje“ pristatymą susirinko per 70 žmonių. Į renginį atvyko Panevėžio rajono Tarybos nariai A.Pranaitytė, A.Daukša, dalyvavo Panevėžio garbės pilietis, kraštotyrininkas J.Žilevičius, Krekenavos seniūnijos seniūnas J.Ulys, viešnios ir kolegės iš Ramygalos, nemažai vietos gyventojų.
     Etnokultūrinei fotografijai skirtos knygos „Lietuvos karininko fotoalbumas. 2. Aukštaitijos ir Žemaitijos kaimas XX amžiaus 3–4 dešimtmetyje“ pagrindas – Lietuvos kariuomenės kapitono, fotografo mėgėjo Juozo Zaborskio nuotraukos darytos jo gimtinėje – Panevėžio rajono Norušių kaime.
     Renginį vedė bibliotekininkė R.Vasilauskienė. Mintimis apie darbą rengiant knygą, talkininkus, karininką, kapitoną, savo senelį Juozą Zaborską (1906-1989) pasakojo doc. dr. V.Almonaitis bei doc. dr. Junona Almonaitienė. Išsamią knygos apžvalgą pristatė mokytoja Nijolė Sakalauskienė, prisiminimais apie Norušių kaimą pasidalino Zofija Milinienė.
     Renginio metu koncertavo Linkaučių vaikų darželio auklėtiniai, mokyklos mergaičių sekstetas, dainavo muzikos mokytojas Arūnas Kotinskis.

Linkaučių biblioteka  Linkaučių biblioteka Linkaučių biblioteka   Linkaučių biblioteka
 Linkaučių biblioteka  Linkaučių biblioteka  Linkaučių biblioteka