Krekenavos bibliotekoje dirbo savanorės

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:25

Projekto „Atrask save “ dalyvės Aistė ir Gabija džiaugiasi savanoriavivimo mėnesiu, praleistu Krekenavos bibliotekoje. Merginos sako, kad laikas prabėgo lyg viena diena ir prisipažino, kad pradžioje į savanorystę bibliotekoje žiūrėję gan skeptiškai.

Dabar sutiktų čia padirbėti kad ir per vasarą. Merginos įgijo naudingos patirties bendraujant su skaitytojais, susidraugavo su bibliotekoje besilankančiu jaunimu ir vaikais, pamatė bibliotekos darbą „iš vidaus“ ir nustebo, kad čia reikia nuveikti tiek įvairiausių darbų. Rudenį Aistė ir Gabija ruošiasi pratęsti savo mokslus, tačiau pažadėjo Krekenavos bibliotekoje lankytis ir ateityje, juolab, kad jos dabar yra ir bibliotekos skaitytojos. Bibliotekininkė Irma Pažemeckienė pasidžiaugė merginų sąžiningu darbu, pareigingumu ir linkėjo sėkmės ateities veiklose.