Bibliotekoje - Eglės Lipskienės tapyba

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Eglės Lipskienės tapyba

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama  bibliotekos skaitytojos Eglės Lipskienės  tapybos darbų paroda „ Juodos katės pėdsakais“.

Vos prieš porą metų teptuką į rankas paėmusi ir įžengusi į spalvų ir kūrybos pasaulį, Eglė stebina įdomiais darbais. Juose atiduodama duoklė gyvūnams, o konkrečiai  - katei, kuriai menininkė jaučia ypatingus sentimentus.  Kiekvieno paveikslo kamputyje, kaip parašas, tupi maža juoda katė. Anot autorės, tapydama ji niekada nežino kaip pavyks darbas - tiesiog pasakoja istoriją teptuko ir spalvų pagalba.
Talentais apdovanota moteris ne tik piešia – jau senokai jai nesvetima ir plunksna. Humanitarinę specialybę turinti moteris rašo satyrą, vaizdelius , eilėraščius.
Bibliotekoje, šalia šiltų ir įspūdingų Eglės paveikslų,  rasite ir pluoštelį autorės eilėraščių.
Kviečiame apsilankyti.
Paroda veiks iki liepos 31 d.