Besidomintiems IT – nauji nuotoliniai kursai anglų kalba

Trečiadienis, 15 Kovas 2017 14:16 IT kursai

Informacinės technologijos ir kūrybinės industrijos tampa vis svarbesnės ir dažniau naudojamos tiek darbe, tiek kasdieniniame gyvenime.

Norint neatsilikti nuo technologinio progreso būtina nuolat atnaujinti savo žinias ir mokytis. Siūlome pasinaudoti puikia galimybe ir nemokamai išmokti ar pagilinti savo žinias IT ir kitose srityse. Visus 2017 metus Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje galite naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų. Tai nuotoliniai mokymai anglų kalba, susiję su IT technologijomis ir kūrybinėmis industrijomis. Šie mokymai skirti tiek bibliotekos lankytojams, tiek darbuotojams.
Kompiuterį su prieiga prie mokymų medžiagos rasite bibliotekos skaitykloje. Mokytis galite tik bibliotekoje nuo 10 iki 18 val. prie specialiai tam skirto kompiuterio.
Galite rinktis iš šių mokymų anglų kalba:
•  IT ops (Windows Server, Virtualization, Security, Networking, Windows PowerShell, SharePoint, Linux, Hardware, SQL Server, Cloud);
• Creative Professional (Graphic Design, Game Art, Motion Graphics, 3D Modeling, Responsive Design, Maya, Photoshop, 3ds Max);
•  Business Professional  (Excel, Project Management, Windows 10, Career, Microsoft Dynamics CRM, Office 365);
•  Data Professional (Business Intelligence, Big Data, Databases, Data Analysis, Data Visualization, Reporting, Hadoop, Data Science, SQL, Statistics);
• Information and Cyber security (Penetration Testing, Security Auditing, Digital Forensics, Malware Analysis, Security Fundamentals, Secure by Design);
•  Architecture and construction (CAD Modeling, CAD Drafting, CAD Visualization, AutoCAD, AutoCAD 2015, Revit 2015, Revit 2014, Rhino, SketchUp);
•  Manufacturing and design (CAD Modeling, CAD Drafting, SolidWorks, Inventor, Rhino, CAD Sketching).
Mokymus sudaro video medžiaga, transkriptas(video medžiaga pateikta tekstu) bei užduotys. Galėsite rinktis iš trijų kursų sudėtingumo lygių:
1.  Pradedantysis (beginner),
2.  Vidutinis (intermediate),
3.  Pažengęs (advanced).

Licenciją finansuoja Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka iš projekto „Bibliotekos pažangai 2“ lėšų.

Mokykitės ir tobulėkite.

Parengė D. Pamerneckytė