„Renkame metų knygą“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Ežiukų sapnai. Vaikų darbeliai

Tokiu šūkiu vaikai buvo pakviesti į trijų dienų stovyklėlę bibliotekoje. Vaikai klausėsi ir patys skaitė ekspertų komisijos pasiūlytas knygas (Apie knygas ir autorius plačiau skaitykite www.skaitymometai.lt).

Nadios Kovaliovos paveikslėlių knygelė „Meškis ir Žąsis“ sužavėjo ne tik pačius mažiausiuosius. Jurgos Baltrukonytės „Filmukai“ privertė susimąstyti apie patyčias, apie tai, ko galima būtų paprašyti auksinės žuvelės. Vaikai prisiminė įvairias situacijas iš gyvenimo bei gamino „kitokius“ kiškiukus. Gendručio Morkūno knygoje „Traškančios žvaigždės“ esanti istorija „Gydomųjų žuvų blizgės“ žadėjo būti išdykėliška, bet privertė susimąstyti net ir pačius išdykiausius. Aido Jurašiaus „Akmenėlių istorijos“ įkvėpė sukurti ir nupiešti savąją akmenėlio istoriją. O pačių rankomis pasidarytas ežiukas iš Selemono Paltanavičiaus „Maži ežiuko sapnai“ toliau sapnuos, o gal ir gyvens pas vaikus.
Kiekvienam beliko tik išsirinkti labiausiai patikusią knygą.

Kviečiame vaikus ateiti į biblioteką: perskaityti knygas skaitykloje ir už labiausiai patikusią balsuoti inernetu.