Bibliotekininkams – žinios apie vartotojų energetinį raštingumą

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Paveikslėlis

Gegužės 26 dieną rajono bibliotekininkams organizuoto seminaro metu buvo pristatyta valstybinio energetikos sektoriaus teikiamos paslaugos vartotojams.

Jas nagrinėjo valstybinės kainų ir energetikos kontrolės Komisijos Bendrojo informacijos centro darbuotoja Rūta Barysaitė. Pranešime „Neteisminis vartojimo ir komercinių ginčų nagrinėjimas” ji pristatė vartotojų teisių apsaugos sistemą, būdingiausius skundų ir ginčų ir atvejus. Bibliotekininkams buvo pateikta padalomoji medžiaga, atsakyta į klausimus.

Seminaras bibliotekų darbuotojams buvo naudingas – įgytos žinios bus perteiktos Panevėžio rajono gyventojams. Pateikta medžiaga padės labiau įsisavinti šilumos, dujų, elektros, vandens energetikos sektorių panaudojimo galimybes, tobulinti energetinį raštingumą.