Naujienos

 • Muzikos ir spalvų fiesta bibliotekoje

  Muzikos ir spalvų fiesta bibliotekoje

  Trečiadienis, 13 Gruodis 2017 11:29

  Suaugusių švietimo projektas „Savišvietos akademija“, finansuotas Panevėžio r. savivaldybės lėšomis, sukvietė išbandyti dar vieną veiklą – klausantis vinilo plokštelių muzikos realizuoti savo meninius gebėjimus.

  Skaityti daugiau...

 • Ramygalos biblioteka kviečia į renginį

  Ramygalos biblioteka kviečia į renginį

  Antradienis, 12 Gruodis 2017 09:49

  Gruodžio 14 d. 15 val. Ramygalos bibliotekoje vyks susitikimas su istorike Joana Vyga Čiplyte ir monografijos “Eduardas Turauskas” pristatymas. Maloniai kviečiame dalyvauti!

 • Atvyksta rašytoja Rebeka Una

  Atvyksta rašytoja Rebeka Una

  Pirmadienis, 11 Gruodis 2017 12:57

  Gruodžio 14 dieną  Panevėžio rajone svečiuosis  rašytoja Rebeka Una. Rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje ir Velžio gimnazijoje ji  susitiks su moksleiviais, pristatys savo išleistas knygas, viena kurių „ Aš esu Tomas, seklys“ dalyvauja šių metų geriausių knygų vaikams rinkimuose.

  Skaityti daugiau...

 • Vinilo fiesta

  Vinilo fiesta

  Ketvirtadienis, 07 Gruodis 2017 10:49

  Gruodžio 11 d.popietę  viešojoje rajono bibliotekoje  vyko “Savišvietos akademijos“  renginys - „Vinilo fiesta“
  Ištraukėme seną apdulkėjusį vinilą, nupūtėme dulkes ir klausydamiesi   įsileidome į  kūrybinius užsiėmimus - dekoravome puodelius.

  Skaityti daugiau...

 • „Knygų kalėdos“ jau prasidėjo

  „Knygų kalėdos“ jau prasidėjo

  Šeštadienis, 02 Gruodis 2017 13:29

  Jau 7-ąjį kartą „Knygų Kalėdų“ akcija ir biblioteka kviečia skaitytojus ir knygų bičiulius dovanoti ir dalintis knygomis.
  Savo biblioteką turime visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Ateikite, susipažinkite ir atsiveskite savo šeimą! Juk biblioteka – tai bendruomenė, tad šiemet į ją ypač kviečiame šeimas – ateikite su vaikais, sesėmis, broliais, seneliais.

  Skaityti daugiau...