Vaikų vasaros poilsio projektas „Senovinių lietuviškų žaidimų dirbtuvės“.

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:26
Įgyvendinimo vieta: Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Velžio biblioteka.
Įgyvendinimo laikas: 2017 m. birželio 19-27 d.
Projekto veikla:

Įgyvendinant projektą „Senovinių lietuviškų žaidimų dirbtuvės“ bus suorganizuotas savaitės trukmės užimtumas 15-os vaikų grupei, užsiėmimai suteiks teorinių ir praktinių žinių etnokultūros srityje, praplės suvokimą apie turiningą atostogų praleidimą, skatins vaikų kūrybiškumą.
Projekto veiklas bus galima tęsti Velžio bibliotekoje vykstančiuose užsiėmimuose, sėkmingos stovyklos veiklos turėtų paskatinti domėtis etnokultūra, mokytis prasmingai praleisti laisvalaikį. Susibūrimų bibliotekoje metu bus galima įvertinti, ar kūrybiniai užsiėmimai bent dalinai pakeitė vaikų laisvalaikio pobūdį.

Projekto tikslinė grupė:

15-os vaikų, gyvenančių Velžio ir Keravos kaimuose,  grupė (10-14 metų). Iš jų 5 vaikai – iš socialiai pažeidžiamų šeimų.

Projekto finansavimas:

Panevėžio rajono savivaldybė. Tikslinės valstybės lėšos, skirtos vaikų vasaros užimtumo ir  poilsio bei socializacijos programų projektams.

Projekto vadovas: vyresn. bibliotekininkė Birutė Kronienė