„Šviesos link“

„Šviesos link“

Įgyvendinimo vieta: Panevėžio rajono bibliotekos
Įgyvendinimo laikas: 2012 04 01 – 2012 11 01
Projekto veikla: Projektu siekiama  stiprinti pagyvenusių bei turinčių negalią bendruomenės narių saviraišką bei kūrybinį aktyvumą. Rajono bibliotekos, išsiaiškinusios bendruomenės pagyvenusių bei neįgaliųjų gyventojų kūrybinius sugebėjimus, talentus, organizuoja kūrybines akcijas (dailiųjų amatų, saviveiklinio meno, literatų kūrybinius pristatymus), organizuoja susitikimus su profesionaliais kūrėjais, lektoriais.
Projekto tikslinė grupė – asmenys, turintys specifinių negalių, bei vyresnio amžiaus žmonės
Projekto finansavimas: LR Kultūros ministerija
Projekto vadovė: Asta Nedveckienė

Rajono bibliotekų darbuotojai Panevėžio rajone surado ir įtraukė į veiklas  75  įvairių meninių sugebėjimų turinčius kuriančius neįgalius bei pagyvenusius socialinės atskirties asmenis. Atskleisti siuvinėjimo, origami darbų, audimo, mezgimo, pynimo iš vytelių, vėlimo iš vilnos, skiautinių meno, kalvystės, drožybos, kryždirbystės tapybos, literatų, dainavimo, vaidybos talentai.

Projekto dalyviai:
1. Stasė Blažienė,
2. Janina Jakimavičiūtė- Baltušnikienė,
3. Stasė Jakubonytė,
4. Valerija Kizaitė- Jagėlienė,
5. Neringa Ožekauskienė,
6. Valerija Pušnytė,
7. Valerija Šeibokaitė-Belevičienė,
8. Vida Janauskaitė- Sereikienė.